Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om deze te analyseren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie en advertenties te zien krijgt. Door hiernaast op akkoord te klikken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden.

Akkoord
Niet akkoord

Eerste Van Rheenen Kindersport Festival | Zaterdag 6 juli | ASC Waterwijk | Gratis voor leden

Geplaatst op:

12-06-2024

Scherm­afbeelding 2024 06 12 om 15.16.49

Op zaterdag 6 juli organiseert Van Rheenen Sport samen met onze buurman ASC Waterwijk het eerste Van Rheenen Kindersport Festival. Dit gratis evenement is speciaal voor onze jeugdleden, zwemlesleden en de (klein-)kinderen en broertjes en zusjes van onze leden van 2,5 tot en met 11 jaar oud. Omdat het bijna vakantie is en omdat het leuk is om samen in beweging te zijn!

Activiteiten: Springkussen, stormbaan, spelletjes circuit, voetbal, gezamenlijke warming up, clinics: judo, dans, bootcamp, schminken en nog veel meer! Meet en greet met De Minions. Ouders en begeleiders kunnen hun kinderen begeleiden of een drankje en wat lekkers halen op ons horeca-plein.

Aanmelden is verplicht. Dit kan via de DEWI-app (via les reserveren en dan 6 juli opzoeken) als het kind lid is, anders graag een mail sturen naar info@vanrheenensport.nl o.v.v. naam en geboorte datum kind. Of kom even langs de receptie. Er zijn drie tijdsblokken waar uit gekozen kan worden: 

  • 09.00uur -10.45 uur
  • 11.00uur -12.45uur = VOL aanmelden kan niet meer!
  • 13.15uur -15:00uur
  • locatie terrein ASC Waterwijk (naast onze locatie Rie Mastenbroek,  
  • kledingadvies: makkelijk zittende (sport)kleding en schoenen (geen noppen), bij mooi weer handoek en droge kleren mee!

Nogmaals het festival is ook toegankelijk voor de kinderen of kleinkinderen van onze leden of broertjes of zusjes die zelf geen lid zijn van Van Rheenen Sport! Dus opa's en oma's neem uw kinderen mee naar dit gratis festival! Wacht niet te lang met aanmelden want vol=vol!